Antalya otelleri hakkında genel bilgiler. Bu alan adını satın almak istiyorsanız tıklayın.

Alara Delta Otel Antalya

Alara Delta Otel Antalya
Alara Delta Otel Antalya 23.000 m² alana kurulu ve 213 odası bulunuyor. Alara Delta Otel Antalya, misafirlerini Alara Nehri'nin denize aktığı noktada, tabiatın tüm güzelliklerini sergileyen bir sahilde ağırlıyor.

Otel Konsepti

Alara Delta Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Alara Delta Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Alara Delta Otel Antalya dondurma hizmeti bulunuyor. Minibarda su, soda, limonata ve meyve suyu ile dolduruluyor.

Aktiviteler

Alara Delta Otel Antalya animasyon ve amfi tiyatro bulunuyor. Akşam şovları, canlı müzik programları ve farklı gündüz aktiviteleri düzenleniyor.

Alara Delta Otel Antalya Spa / Wellness bölümünde; hamam, sauna, masaj ve kese gibi olanaklar bulunuyor. Hamam, hafta boyunca bir gün erkek misafirlere, bir gün bayan misafirlere hizmet veriyor.

Alara Delta Otel Antalya çocuk misafirler için; çocuk bakıcısı, çocuk animasyonu, oyun parkı, 4-10 yaş çocuk misafirler için Mini Club ve çocuk büfesi bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Alara Delta Otel Antalya 150 m uzunluğunda kum-çakıl karma plajı ve iskelesi bulunuyor. Şemsiye, minder ve havlu havuzda ve plajda ücretsiz.

Konum Bilgisi

Okurcalar Mevkii'ndeki Alara Delta Otel Antalya, Manavgat merkeze 25 km,  Alanya merkeze 35 km, Antalya Havalimanı'na 95 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes