Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya

Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya

Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya
12.000 m² alana kurulu ve 345 odası bulunuyor. Bütün standart odaları deniz görecek şekilde inşa edilmiş olan otelin, açık ve kapalı yüzme havuzu mevcut. Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya, sağlıklı ve eğlenceli bir tatil için gerekli tüm aktiviteleri gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Otel Konsepti

Aydınbey Gold Dreams Otel Antalyasabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya belirlediği markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-02.00 saatleri arası ücretsiz. Minibar girişte su, soda ve meyve suyu ile dolduruluyor, diğer günler yalnızca su ile yenileniyor.

Bir haftalık konaklamalarda, 1 a la carte restoran, 1 kez ücretsiz. A la carte restoranlar 01.06-15.09 tarihlerinde hizmet veriyor.

Aktiviteler

Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya gün boyu animasyon bulunuyor. Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya ayrıca 4 adet su kaydırağı mevcut. Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; kapalı havuz, jakuzi, sauna, hamam, masaj, kese ve vücut bakımı gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 100 m mesafedeki Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya 100 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya ile plaj bağlantısı tüp geçit ile yapılıyor. Güneş şemsiyesi, şezlong ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Aydınbey Gold Dreams Otel Antalya; Alanya şehir merkezine 15 km, Antalya Havalimanı'na 110 km ve Antalya şehir merkezine 120 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes