Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya

Genel Bilgiler

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya bir ana bina ve 6 adet villadan oluşmaktadır. Ana binamızda toplam 30 adet odamız bulunmaktadır. Villadaki ek kapasite ile 65 odaya kadar gurup ve etkinlikler için uygundur

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya odalarımızın özelliklerine göre dağılımı aşağıdadır
-4 adet standart bahçe manzaralı oda - 4 adet deluks bahçe manzaralı oda - 6 adet standart deniz manzaralı oda - 6 adet deluks deniz manzaralı oda - 6 adet deluks köşe oda - 2 adet bahçe manzaralı süit - 2 adet deniz manzaralı süit

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya ayrıca arkadaş grupları ve ailelerin konaklaması için 6 adet villamız bulunmaktadır. Villalarımızın her birinin kendine ait yüzme havuzu, oturma odası ve mutfağı bulunmakta olup aynı villada kalan misafirlerimizin ortak kullanımına hizmet etmektedir.

Tüm odalarımızda telefon, televizyon, split klima, saç kurutma makinesi, şifreli kasa bulunmaktadır. Odalarımızda sigara içilmemektedir.

Otel Konsepti

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya Tam Pansiyon Konsepti: Sabah kahvaltısı (meyva suyu dahil) ile öğle ve akşam yemekleri, 5’te cay/kek konaklama fiyatına dahil olup yemeklerde alınan tüm içecekler ücretlidir.

Yarım Pansiyon Konsepti: Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği konaklama fiyatına dahil olup yemekte alınan tüm içecekler ücretlidir.

Aktiviteler

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya Misafirlerimiz, ekstra ücret ödeyerek aşağıdaki su sporları aktivitelerini gerçekleştirebilirler  Kano - Mable - Tekne gezintisi - Dart ve masa tenisi ücretsizdir.

Konum Bilgisi

Club Hotel Barbarossa Kaş Otel Antalya Kaş kent merkezi 4 km mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes