Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Club Turtas Beach Otel Antalya

Club Turtas Beach Otel Antalya

Club Turtas Beach Otel Antalya
50.000 m² alana kurulu ve 275 odası bulunuyor. Yeşili ayaklarınızın altında hissedeceğiniz geniş bahçesi, kendinizi zinde ve huzurlu hissedeceğiniz su sporlarına yönelik aktiviteleri ve gün boyu süren animasyon etkinlikleriyle Club Turtas Beach Otel Antalya görülmeye değer.

Otel Konsepti

Club Turtas Beach Otel Antalya Herşey Dahil konseptler; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Club Turtas Beach Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. Tüm alkollü ithal içecekler ücretli.
Alkolsüz Herşey Dahil konseptler; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Club Turtas Beach Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkolsüz içecekler 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz.

Club Turtas Beach Otel Antalya Diskoya giriş ücretsiz olup alınacak içecekler ücretli. Lobi Bar, Pool Bar ve Beach Bar'da local ve soft içecekler konsept dahilinde ücretsiz, import ve diğer içecekler ise konsept dahilinde değil ve ücretli.

A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli. Club Turtas Beach Otel Antalya Mini kulüpte çocuklar için belirli saatlerde, günde 1 kez dondurma veriliyor. Tüm açık büfelerde diyet, diyabetik ve vejeteryan menüleri bulunuyor. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Aktiviteler

Club Turtas Beach Otel Antalya; 2 ayrı açık havuzu, 3 çocuk havuzu, aquaparkı, 1 engelli havuzu, 1 tenis kortu, mini futbol ve basketbol sahası, oyun salonu ve çeşitli animasyon gösterilerinin yanı sıra gece boyunca amfitiyatro ve disko ile misafirlerine sınırsız eğlence sunuyor. Club Turtas Beach Otel Antalya 1. 500 m² alan üzerine kurulu aquaparkında; 1 adet 3 kaydıraklı aqua havuzu, 1 adet 2 kaydıraklı aqua havuzu, 1 adet çocuk aqua havuzu bulunuyor. Club Turtas Beach Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır mesafede konumlanan Club Turtas Beach Otel Antalya kum ve çakıldan oluşan plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz, plaj havlusu ise ücretli.

Konum Bilgisi

Konaklı mevkiindeki Club Turtas Beach Otel Antalya, Alanya merkeze 13 km, Alanya-Gazipaşa Havalimanı'na 58 km, Antalya Havalimanı'na 110 km ve Antalya şehir merkezine 119 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes