Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya

Genel Bilgiler

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya'da toplam oda sayısı 356 ve toplam yatak kapasitesi
1111. Ekonomik odalar diğerlerinden çok az da olsa m² olarak daha küçük, bazıları Fransız balkonlu, bazıları balkonsuz, bazıları da manzarasızdır. Max. konaklama kişi sayısı kara manzara oda kişi sayısı ile aynıdır.

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya Standart Odalar 309 adettir. (77 adet ara kapılı oda, 3 adet bedensel engelli konuklarımıza özel odalarımız mevcuttur). Maksimum kapasite : 3 kişi Oda ölçüsü : 27 m² Odalarımızın tamamı balkonlu ve 290 adedi deniz manzaralıdır.

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya odalarda zemin halı olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, dizüstü bilgisayar koymaya uygun kasa, direkt telefon, kablosuz internet bağlantısı (56 kbs), yangın ihbar ve söndürme sistemi, banyolarda duş, telefon ve fön bulunmaktadır.

Aile Odaları: 41 adettir. Maksimum kapasite : 4 kişi Oda ölçüsü : 40 m² 2 yatak odalı (ara kapılı), 1 banyo, 1 balkon ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Sultan Suite: 3 adettir. Maksimum kapasite : 4 + 2 kişi Oda ölçüsü : 75 m² Özel ve farklı dekore edilmiş 2 ayrı yatak odası, 1 salon, biri jakuzi küvetli ve duşlu, diğeri küvetli 2 ayrı banyo, Plazma TV ve DVD player ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Paşa Suite: 3 adettir. Maksimum kapasite : 2 + 2 kişi Oda ölçüsü : 55 m² Özel ve farklı dekore edilmiş 1 yatak odası, 1 salon, jakuzi küvetli ve duşlu 1 banyo, Plazma TV ve DVD player ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.

Otel Konsepti

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya Ultra herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir

Plaj ve Havuz Bilgisi

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya denize 75 metre mesafede, 50 metre uzunluğunda ince çakıllı özel plajı mevcuttur.Plajda şezlong, şemsiye ve minder ücretsizdir.

Konum Bilgisi

Crystal De Luxe Resort & Spa Otel Antalya Kemer merkezde, Antalya Havalimanı’na 56 km, Antalya Merkez’e 38 km mesafededir. Denize 75 metre uzaklıktadır (Denizle tesis arasından yol geçmektedir).

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes