Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Delphin Diva Premiere Otel Antalya

Delphin Diva Premiere Otel Antalya

Genel Bilgiler

Delphin Diva Premiere Otel Antalya’dan kısaca bir yorum…

“Zarafetin ustaca kullanıldığı sadelik” Tüm ayrıntıların, konukların ihtiyaçlarına göre düşünüldüğü bu odalarda keyifli bir dinlenme için her türlü konforu bulmak mümkün. Delphin Diva Premiere Otel Antalya'da 462 oda ana binada yer almaktadır ve her biri deniz, deniz tarafı veya kara manzarasına sahiptir. 383 standart odası, 58 Dublex aile odası, 11 Aile odası, 4 engelli odası, 1 Pink Moon Suite (balayı çiftlerine özel), 1 Black Suite, 1 K1 Suite, 1 K2 Suite, 1 Deluxe Family Room ve 1 Presidential Suite mevcuttur.

Standart oda (26-30 m²): 60 Standart odada duş mevcut. 1 yatak odası, 1çift kişilik, 1 tek kişilik, duş ve WC, Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, SAT-LCD, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve bulunmaktadır. Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir. Balkon (Konaklaşma şekli: 3yetişkin + 1 çocuk veya 2yetişkin + 2 çocuk)

Engelli odası (26 m²): Standart odalar gibi döşenmiştir, Lobby katında yer almaktadır. Teknik ayrıntılar: kapı: 93 cm, balkon kapısı: 75cm, asansör kapısı: 90 cm, banyo kapısı: 93cm, lavabo yüksekliği: 81cm, tuvalet yüksekliği: 50cm.

Dubleks aile odaları (47 m²): 2 yatak odası, İlk katta: 1 çift kişilik yatak+1 tek kişilik yatak ikinci katta: 1 çift kişilik yatak (duş), WC,Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, SAT-LCD, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahvebulunmaktadır.Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir.Balkon. (Konaklama şekli: 3 yetişkin+2 çocuk veya 4 yetişkin+1 çocuk)

Aile odası (37 m²) Aile odasında 1 çift kişilik yatak ve diğer odada ise 2 tek kişilik yatak vardır ve konaklama şekli 4+infant yada 3+1 + inf şeklindedir., Duş, WC, Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, SAT-LCD, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahvebulunmaktadır.Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir. Balkon.(Konaklama şekli: 4 yetişkin + 1 çocuk veya 3 yetişkin + 2 çocuk)

Pink Moon Suite: yeni evliler için, (80 m²); Pembe olarak dekore edilmiş büyük bir yuvarlak oda bölümlere ayrılmıştır: 2 kişilik yatak odası bölümü, oturma gruplu oturma odası bölümü, yemek bölümü, dinlenme bölümü. Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, SAT-LCD, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve, kahve makinasıbulunmaktadır.Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir.Jakuzi, duş ve WC. Deniz manzaralı panorama, uydu antenli plazma TV, DVD, özel klima, VIP servis (Konaklama şekli: 2 yetişkin), Balkon bulunmamaktadır

Deluxe Family Room Sadece 2 yatak odası şeklinde.

Bu odada 1 çift kişilik yatak diğer bölümde ise 1 çift kişilik yatak ve 1 josephin vardır. Konaklama şekli 5+infant olabilir. banyo, WC, zengin iç dizayn, deniz manzarası,terasta şezlong. Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, SAT-LCD, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay, kahve ve kahve makinası bulunmaktadır. Delphin Diva Premiere Otel Antalya Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir. VIP servis.

PresidentialSuite (108 m² oda ve 60 m² teras) : Girişte antre, WC ve lavabo, yatak odası, salon, bar ve oturma grubu, banyo, duş ve jakuzi. Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, SAT-LCD, kasa, zemin Laminant, kettle, çay, kahve ve kahve makinası bulunmaktadır. Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir.VIP servis. Odanın bir bölümünde sadece oturma grubu mevcuttur. Delphin Diva Premiere Otel Antalya  Konaklama şekli en fazla 2+1.

K1 Suite(80 m²) Özel olarak dekore edilmiş büyük yuvarlak Suite oda,2 adet çift kişilik yatak, oturma grubu, banyo, WC, deniz manzaralı panaroma,uydu antenli plazma TV, DVD, özel klima,saç kurutma makinası, direkt telefon, kasa, mini bar, zemin Laminant, kettle, çay ve kahve, kahve makinası bulunmaktadır. Delphin Diva Premiere Otel Antalya Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir. VIP servis. (Konaklama şekli: 2 yetişkin). Balkon bulunmamaktadır.

K2 Suite (80 m²) Özel olarak dekore edilmiş büyük yuvarlak Suite oda, 2 adet çift kişilik yatak, oturma grubu, banyo, WC, deniz manzaralı panaroma, uydu antenli plazma TV, DVD, özel klima, saç kurutma makinası, direkt telefon, kasa, mini bar, zemin Laminant,kettle, çay ve kahve, kahve makinası bulunmaktadır. Delphin Diva Premiere Otel Antalya Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir. VIP servis. (Konaklama şekli: 2 yetişkin)

Black Suite (80m²): Siyah olarak dekore edilmiş Suite, 2 adet çift kişilik yatak, oturma grubu, Jakuzili banyo, deniz manzaralı panorama, Klima (merkezi, belli saatler arasında), saç kurutma makinası, direkt telefon, TV, kasa, mini bar, zemin fayans,kettle, çay ve kahve, kahve makinası bulunmaktadır. Delphin Diva Premiere Otel Antalya 
Her gün oda temizliği, Havlular her gün değiştirilmektedir, çarşaflar 2 günde 1 değiştirilmektedir. VIP servis. (Konaklama şekli: 2 yetişkin) Balkon bulunmamaktadır.

Otel Konsepti

Delphin Diva Premiere Otel Antalya ultra herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Delphin Diva Premiere Otel Antalya Spor & Fitness
1 rezervasyonlu tenis kortu (+ tenis ekipmanları & tenis kortu ışıklandırması depozitolu), masa tenisi, dart, aerobik, fitness merkezi, plaj voleybolu ve aktif oyunlarla sportif animasyon programları, plajda su sporları.

Delphin Diva Premiere Otel Antalya Spa & Wellness
Ücretsiz:sauna, hamam ve buhar odası.
Ücretli: masajlar, kozmetik uygulamaları

Delphin Diva Premiere Otel Antalya Eğlence
Gündüz; animasyon spor turnuvaları, havuz oyunları. Akşamları revü, skeç, şov animasyonları ve diskoteğimiz sizleri eğlendirmek için hazırlanmıştır. Çocuk ve gençler için animasyon; Mini Club 4 - 12 yaş arasındaki çocukları eğlendirmek için kurulmuş olup, Lunapark Çocuk Diskosu, Çocuk Sineması, Çocuk Menüleri özenle hazırlanmıştır. Lobby de ücretsiz internet bağlantısı,
Ücretli: Internet-cafe, bowling, bilardo, bilgisayar oyunları.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Delphin Diva Premiere Otel Antalya 230 m uzunluğundaki özel plajı mevcuttur.

Delphin Diva Premiere Otel Antalya Havuzlar
Ana havuz:teknik ayrıntılar; derinlik 1.40, alan 2321 m² - Kaydıraklı havuz:teknik ayrıntılar; derinlik 1.40, alan 309 m² - Çocuk havuzu: teknik ayrıntılar; derinlik 40 cm, alan 30m² - Kapalı havuz: teknik ayrıntılar: derinlik 1.40m, alan 135m² - Relax Havuz derinlik 1.40 , alan 312. Ve 15 yaş altı çucuklar bu havuza alınmamaktadır

Konum Bilgisi

Lara kumsallarında yer alan Delphin Diva Premiere Otel Antalya, Antalya kent merkezine 15 km. Uluslararası Havalimanı’na 10 km ve sahile sıfır konumdadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes