Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Eftalia Aqua Resort Otel Antalya

Eftalia Aqua Resort Otel Antalya

Eftalia Aqua Resort Otel Antalya
38.500 m² alana kurulu ve 470 odası bulunuyor. Eftalia Aqua Resort Otel Antalya masmavi denize bakan, sırtını yeşile dayamış konumuyla rüya gibi bir tatilin kapılarını aralıyor.

Otel Konsepti

Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Eftalia Aqua Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Minimum 7 gece ve üzeri konaklayan misafirler a la carte restoranlardan birini, bir kez rezervasyonlu ve ücretsiz olarak kullanabilirler. A la carte restoranlar sahilde bulunuyor. Minibar meşrubat ve su ile dolduruluyor (kişi başı doldurulmuyor). Türk kahvesi ve sıkma meyve suları ücretli.

Eftalia Aqua Resort Otel Antalya Disko sahil kısmında bulunuyor olup girş ücretsiz, içecekler ücretlidir.

Aktiviteler

Eftalia Aqua Resort Otel Antalya akşam şovları ve bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor. Eftalia Aqua Resort Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, jakuzi ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 50 m mesafedeki Eftalia Aqua Resort Otel Antalya 250 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Plaja alt geçit ile ulaşılıyor. Güneş şemsiyeleri ve minderler, plajda ve havuz başında ücretsiz. Havlu 5 euro depozitolu, değişimi ise 1 kez ve belli saatlerde ücretsiz. Denizi kum-çakıl karışımı bir zemine sahip. Plaja alt geçit ile ulaşılıyor.

Konum Bilgisi

Konaklı Mevkii'ndeki Eftalia Aqua Resort Otel Antalya Alanya merkeze 18 km, Gazipaşa Havalimanı'na 60 km ve Antalya şehir merkezine 115 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes