Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Eftalia Marin Resort Otel Antalya

Eftalia Marin Resort Otel Antalya

Eftalia Marin Resort Otel Antalya 39.500 m² alana kurulu ve 491 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Eftalia Marin Resort Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Eftalia Marin Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Minibar her gün kola, meşrubat ve su ile yenileniyor. Türk kahvesi, kokteyl ve taze sıkılmış meyve suları ücretli. A la carte restoran minimum 7 gece ve üzeri konaklamalarda 1 gün önceden rezervasyonlu ve 1 kez ücretsiz.

Aktiviteler

Eftalia Marin Resort Otel Antalya gece şovları ve bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor. Eftalia Marin Resort Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, jakuzi, buhar odası ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 100 m mesafede bulanan Eftalia Marin Resort Otel Antalya, kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Plaja geçiş tünelden yapılmakta ve plajda şezlong, şemsiye ve plaj havlusu ücretsiz.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Eftalia Marin Resort Otel Antalya; Alanya merkeze 19 km, Gazipaşa Havalimanı'na 63 km ve Antalya şehir merkezine 110 km mesafede konumlanıyor.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes