Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Eftalia Resort Otel Antalya

Eftalia Resort Otel Antalya

Eftalia Resort Otel Antalya 17.000 m² alan üzerine kurulu ve 325 odası bulunuyor. Ana ve ek olarak iki bloktan oluşan Eftalia Resort Otel Antalya, Antalya-Mersin kara yolu ve Akdeniz sahil şeridi arasında konumlanıyor.

Otel Konsepti

Eftalia Resort Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Eftalia Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 arası ücretsiz. Türk kahvesi, portakal suyu, import içecekler ücretli. Minibar her gün sadece su ile dolduruluyor (ücretsiz). A la carte restoran, rezervasyonlu ve (kişi başı 5 Euro) ücretli.

Eftalia Resort Otel Antalya Disko 23.30-01.30 saatleri arasında hizmet veriyor. Diskoya giriş ücretsiz olup içecekler ücretlidir.

Aktiviteler

Eftalia Resort Otel Antalya gece şovları ve bazı akşamlar canlı müzik yapılıyor.

Eftalia Resort Otel Antalya yetişkin ve çocuk misafirlerin kullanabileceği 3 adet su kaydırağı mevcut. Eftalia Resort Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 150 m mesafedeki Eftalia Resort Otel Antalya 100 m uzunluğunda kumsal plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri ve minder, havuz başı ve plajda ücretsiz, havlu ve havlu yıkama ücretli.

Konum Bilgisi

Konaklı mevkiindeki Eftalia Resort Otel Antalya, Alanya merkeze 12 km, Gazipaşa Havalimanı'na 54 km ve Antalya şehir merkezine 131 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes