Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Eftalia Splash Otel Antalya

Eftalia Splash Otel Antalya

Eftalia Splash Otel Antalya 18.000 m² alana kurulu ve 290 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Eftalia Splash Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Eftalia Splash Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 saatleri arası ücretsiz. Minibar her gün su ile dolduruluyor. A la carte restoranlar kişi başı ücretli (5 euro) olarak hizmet veriyor. (0-14 yaş ücretsiz) A la carte restoranlar sahilde (Eftalia Island) hizmet veriyor.

Disko, 23.00-02.00 saatleri arasında Eftalia Island girişi ücretsiz, alınan içecekler ücretli. Diskoya giriş ücretsiz, alınacak tüm hizmetler ücretli. Ulaşım shuttle ile sağlanıyor.

Aktiviteler

Eftalia Splash Otel Antalya soft animasyon mevcut. Eftalia Splash Otel Antalya 9 adet büyük kaydırak, 6 adet çocuk kaydırağı, 1 adet bowl tipi kuyu kaydırağı ve bir adet bumerang tipi kaydırağı bulunuyor.

Eftalia Splash Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 600 m mesafede yer alan Eftalia Splash Otel Antalya, 200 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Eftalia Splash Otel Antalya iskelesi mevcut. Plaj havlusu havlu kartı ile veriliyor ve 5 euro depozitolu. Havlu değişimleri ücretli.

Eftalia Splash Otel Antalya 08.30-24.00 arası her 20 dakikada bir sahile ücretsiz shuttle servisi bulunuyor.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Eftalia Splash Otel Antalya, Alanya merkeze 19 km, Gazipaşa Havalimanı'na 60 km, Antalya Havalimanı'na 100 km ve Antalya merkeze 110 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes