Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Eftalia Village Otel Antalya

Eftalia Village Otel Antalya

Eftalia Village Otel Antalya türk mimarisini yansıtan yapısı ve doğası ile ve Akdeniz'in eşsiz güzelliğini misafirleri için her yönüyle unutulmaz kılıyor.

Otel Konsepti

Eftalia Village Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Eftalia Village Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 10.00-23.00 arasında ücretsiz. Minibar her gün sadece su ile dolduruluyor. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve 5 Euro kuver ücretli (0-14 yaş arası ücretsiz).

Eftalia Island bölümündeki diskoya ise giriş ücretsiz olup, içecekler ücretlidir.

Aktiviteler

Eftalia Village Otel Antalya, gece şovları ve 15 günde bir canlı müzik yapılıyor.

Eftalia Village Otel Antalya 4 adet büyük, 3 adet küçük ve 1 adet bebek kaydırağı mevcut. Eftalia Village Otel Antalya spa ve wellness bölümünde ücretli olarak hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 50 m mesafedeki Eftalia Village Otel Antalya, 150 m uzunluğunda kumsal plajı ve platformu bulunuyor (plaja ulaşım altgeçit ile sağlanıyor). Havuz başı ve plajda; güneş şemsiyeleri, minder ve havlu (depozitolu) ücretsiz.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Eftalia Village Otel Antalya; Alanya merkeze 18 km, Antalya Havalimanı'na 114 km ve Antalya şehir merkezine 124 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes