Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Galaxy Beach Otel Antalya

Galaxy Beach Otel Antalya

Galaxy Beach Otel Antalya 3.750 m² alana kurulu ve 116 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Galaxy Beach Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Galaxy Beach Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-23.00 saatleri arası ücretsiz. Galaxy Havuz Bar 10.00-23.00 saatleri arası hizmet veriyor. (Havuz Bar 12.30 13.30 ve 18.30-20.00 saatleri arası bar kapalı olup genel hazırlık ve temizlik yapılmaktadır.) Yerli alkollü ve açık içecekler ücretsiz. Export içecekler, sıkma portakal suyu, Türk kahvesi, kokteyl ve şişeli meyve suları ücretli. 23.00'dan sonra tüm içecekler ücretli. Galaxy Beach Otel Antalya, Galaxy Teras Bar yalnızca yemek saatlerinde açık. Vitamin Bar'da gün boyu tüm içecekler ücretli. Minibar ücretli.

Aktiviteler

Galaxy Beach Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor. Galaxy Beach Otel Antalya, plaj voleybolu, satranç, tavla, şemsiye ve masa tenisi ücretsiz.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Galaxy Beach Otel Antalya 30 m uzunluğunda plajı bulunuyor. Havuz başından girilen alt geçit kullanılarak sahile ulaşılıyor. Sahilde minder ücretli, şezlong ve şemsiye ücretsiz. Plaj ve havuz için havlu bulunmuyor.

Konum Bilgisi

Mahmutlar Mevkii'ndeki Galaxy Beach Otel Antalya, Alanya şehir merkezine 14 km, Gazipaşa Havalimanı'na 30 km, Antalya Havalimanı'na 130 km ve Antalya şehir merkezine 140 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes