Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Insula Resort Otel Antalya

Insula Resort Otel Antalya 

Insula Resort Otel Antalya 12.000 m² alana kurulu tesisin 294 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Insula Resort Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Insula Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve yabancı, alkollü içecekler 10.00-03.00 saatleri arasında ücretsiz, alkolsüz içecekler ise 07.00-03.00 saatleri arasında ücretsiz. Insula Resort Otel Antalya Minibar her gün soğuk meşrubatlar ve su ile dolduruluyor. A la carte restoran 7 gece ve üstü konaklamalarda 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz (restorana 12 yaş altı çocuk misafirler kabul edilmiyor).

Aktiviteler

Insula Resort Otel Antalya gün boyu animasyon aktiviteleri, turnuvalar, plaj ve havuz oyunları ile amfitiyatroda akşam şovları bulunuyor. Havalı tüfek hizmeti ise ücretsiz olarak mevcut. Insula Resort Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; sauna, hamam, fitness center, relax odası, kapalı havuz ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Fitness center, hamam, sauna ve relax odası; 09.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Insula Resort Otel Antalya, kendine ait ince kum plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, havlu; havuzda ve plajda ücretsiz. Minder ise plajda mevcut olup, ücretsiz.

Konum Bilgisi

Konaklı mevkiindeki Insula Resort Otel Antalya; Antalya Havalimanı'na 110 km ve Antalya şehir merkezine 120 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes