Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya

Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya

Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya anabinada 105 ve Thedore blok da ise 110 olmak üzere toplam 215 odası bulunuyor. Alanya'nın doğa ve mavilikler içerisindeki Okurcalar mevkiinde konumlanan Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya; misafirlerine sunduğu zengin olanaklar ile misafirlerine keyifli ve unutulmaz bir tatilin kapılarını aralıyor.

Şık ve modern anabinada 105, thedore blok da ise 110 oda ile misafirlerine hizmet veren Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya tüm odalarında; televizyon, klima, uydu yayını ve banyo bulunuyor.

Otel Konsepti

Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya Ultra Herşey Dahil konaklamalarda; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 07.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. Tüm yabancı alkollü içecekler ücretli. Minibar haftada bir defa dolduruluyor.
A la carte restoranlar 20 Mayıs - 30 Eylül tarihleri arasında rezervasyonlu ve ücretsiz.

Aktiviteler

Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya misafirlerine sunduğu zengin olanakların yanı sıra tesisin fitness merkezinde sunulan terapiler, spor olanakları ve çeşitli aktiviteler ile stres atabilirler.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumda bulunan Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya 100 m uzunluğunda özel plajı bulunuyor. Plaj'da alınan şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Konum Bilgisi

Okurcalar mevkindeki Justiniano Deluxe Resort Otel Antalya, Alanya merkeze 35 km, Antalya Havalimanı'na 90 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes