Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

La Kumsal Boutique Otel Antalya

La Kumsal Boutique Otel Antalya

Genel Bilgiler

La Kumsal Boutique Otel Antalya'da toplam 2 bloktan oluşmaktadır. 25 odası bulunan La Kumsal Boutique Otel Antalya odalarında Split Klima, Wife, Safe Box (Ücretsiz), Lcd Ekran Tv, Balkon, Teras, Mini Bar (Ücretli), Saç Kurutma Makinesi, Telefon(Ücretli),Sigara İçilmeyen Odalar, 24 Saat Oda Servisi hizmetleri sunulmaktadır.

La Kumsal Boutique Otel Antalya 1 Adet Ala Carte Restaurant, 1 Adet Pool bar, 1 Adet Acık Yüzme Havuzu, Bahçe, Oda Servisi, 24 Saat Resepsiyon Hizmeti, Ücretsiz Wifi İnternet Bağlantısı, Ücretsiz Otopark Alanı, Deniz kenarında kendine özel platform bulunmaktadır.

Otel Konsepti

La Kumsal Boutique Otel Antalya'da Sabah Kahvaltısı dışında alınan yiyecekler ve içeçekler ücretlidir.

Aktiviteler

Ücretli Aktiviteler
La Kumsal Boutique Otel Antalya'da Telefon, Araba Kiralama, Masaj, Günü Birlik Tekne ve Dalış Turları, Çamaşır ve Kuru Temizleme Servisi, Oda servisi hizmetleri ücretli olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz Aktiviteler
La Kumsal Boutique Otel Antalya'da Jakuzuli Balayı odalarında en az 3 gecelik konaklamalarda(oda kahvaltı servisi Turndown Servisi ücretsiz olarak sunulmaktadır), Kano, Fax, Fotokopi, safebox, wife hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Plaj ve Havuz Bilgisi

La Kumsal Boutique Otel Antalya'da 1 Adet Acık Havuz bulunmaktadır. 300 M mesafede kendisine ait özel Plaj da Platformu bulunmaktadır. Havuzda ve Plajda Şezlong, Şemsiye hizmetleri ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Konum Bilgisi

La Kumsal Boutique Otel Antalya Kaş'ta bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes