Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya

Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya

Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya 15.000 m² alana kurulu ve 259 odası bulunuyor. Şarburun mevkiinde yer alanLitore Resort Hotel & Spa Otel Antalya, Alanya merkeze 30 km uzaklıkta konumlanıyor. Yemyeşil çamlıklar arasında yer alan Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya, tepenin üzerinden tüm manzaraya hakim konumu ve kaliteli hizmeti ile misafirlerini ağırlıyor.

Otel Konsepti

Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya sabah, öğle, akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu bazı yabancı alkollü içecekler sadece lobi barda yaz sezonu boyunca 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz olarak servis ediliyor. Osmanlı ve Balık a la carte restoranlar 7 gece ve üzeri konaklamalara rezervasyonlu ve 1 kez ücretsiz. Sushi A la Carte ücretli.

Minibar; 2 şişe bira, 2 şişe soda, 2 şişe su, birer şişe meşrubat, 2 adet meyve suyu ile dolduruluyor. Bunlara ek olarak suit odalara yer fıstığı, kraker, çikolatalı gofret ve fındık ekleniyor.

Disko; Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilindeki bazı  alkollü ve alkolsüz içecekler ile 23.30-02.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Aktiviteler

Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya gündüz saatlerinde havuz oyunları, turnuvalar ve kültürel aktiviteler; akşam saatlerinde ise şov dünyasının çeşitli ülkelerinden gelen ünlü dans ekiplerinin gösterileri, haftada bir parti geceleri, canlı müzik performansları, akrobasi şovları ve animasyon programları düzenleniyor.

Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya 3 adet su kaydırağı bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 177 m mesafedeki Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya 70 m uzunluğunda özel kum-çakıl plajı ve su oyunu parkurları bulunuyor. Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya plaja ücretsiz servisi bulunuyor. Shuttle, 08.00-19.00 saatleri arası mevcut. Plajda ve havuzda; şezlong, şemsiye ve havlu ücretsiz.

Konum Bilgisi

Şarburun mevkiindeki Litore Resort Hotel & Spa Otel Antalya Avsallar merkeze 7 km, Alanya merkeze 30 km, Antalya Havalimanı'na 90 km, Gazipaşa Havalimanı'na 70 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes