Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Long Beach Harmony Otel Antalya

Long Beach Harmony Otel Antalya

Long Beach Harmony Otel Antalya 18.000 m² alana kurulu ve toplam 241 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Long Beach Harmony Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Long Beach Harmony Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-02.00 saatleri arasında ücretsiz. Bir haftalık konaklamalarda bir kez, a la carte restoranlardan rezervasyonlu olarak faydalanılabilir (sahilde bulunan a la carte restoranlar hava şartlarına bağlı olarak hizmet veriyor). Minibar giriş günü meşrubatlar, maden suyu ve su ile dolduruluyor. Sonraki günlerde ise su ve soda ile yenileniyor.

Disko Long Beach Harmony Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilindeki içecekler ile 23.30-02.30 saatleri arasında hizmet veriyor.

Aktiviteler

Long Beach Harmony Otel Antalya uygun bulduğu zamanlarda, (yüksek sezonda) Türk Gecesi, gala gecesi ve beach parti düzenleniyor.
Long Beach Harmony Otel Antalya 11 adet yetişkinler için, 17 adet çocuk misafirler için su kaydırağı mevcut.
Long Beach Harmony Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; kapalı havuz, sauna, hamam ve masaj hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.
Kapalı havuz; sezon boyunca hizmet veriyor ve ısıtmalıdır. Mart, Nisan, Ekim ve Kasım aylarında ısıtmalıdır.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Long Beach Harmony Otel Antalya 600 m uzunluğunda kum-çakıl karışık sahili ve 2 adet iskelesi mevcut (iskeleler mayıs ayının 2. haftası itibariyle hizmet vermeye başlıyor). Sahil ve havuz başında şezlong, şemsiye, minder ve havlu ücretsiz. Sahile geçiş özel tünel ile sağlanıyor.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Long Beach Harmony Otel Antalya, Alanya şehir merkezine 20 km, Gazipaşa Havaalanı'na 60 km, Antalya Havalimanı'na 90 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes