Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya 70.000 m² alana kurulu vw 773 odası bulunuyor.

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya güneyinde boylu boyunca uzanan 600 m uzunluğundaki sahili, kumsalı ve tertemiz deniziyle misafirlerini kucaklıyor. Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya sahilindeki tuzlu su havuzu (2 adet) ve aquapark oldukça eğlenceli saatler vadederken, Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya misafirlere huzur ve dinginlik sunuyor.

Otel Konsepti

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-02.00 saatleri arasında ücretsiz. A la carte restoranlar, 1 haftalık konaklamalarda 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz. Minibar giriş günü soft içecekler ile dolduruluyor ve sonraki günlerde sadece su ve soda ile yenileniyor. Osmanlı, Meksika ve Balık A La Carte Restoranlar, kötü hava şartlarında hizmet vermeyebilir.

Disko; 23.30-02.30 arasında hizmet veriyor olup giriş ve içecekler ücretsiz.

Aktiviteler

Lunapark günde 3 saat çalışıyor ve ücretsiz (0-14 yaş). Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya canlı müzik mevcut.

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya 11 adet yetişkinler için, 17 adet çocuklar için su kaydırağı mevcut.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya denize 50 m mesafede bulunuyor ve kum çakıl karışık plajı mevcut. Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya ile plaj arasından yol geçiyor.

Plaja ulaşım Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya içerisinden tünel ile gerçekleşiyor. Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya 2 adet iskelesi ve kum-çakıl karışık plajı mevcut. Plajda ve havuzda şezlong, şemsiye ve havlu hizmeti ücretsiz.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Long Beach Resort Hotel & Spa Deluxe Otel Antalya Alanya merkeze 20 km, Gazipaşa Havaalanı'na 60 km, Antalya Havalimanı'na 90 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes