Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Martı Myra Otel Antalya

Martı Myra Otel Antalya

Genel Bilgiler

Martı Myra Otel Antalya'nın bir tarafında Büyük İskender’in hayran kaldığı Phaselis Antik Kenti, diğer tarafında Tanrıların dağı olarak bilinen Olimpos arasında kalan Martı Myra Otel Antalya’da hayallerinizin tatilini yaşayabilirsiniz. 1601 çam ağacının 100 dönüm arazi içerisine yayıldığı 30 adet doğa ile birleşmiş özenli oda blokları, 285 metre uzunluğundaki sahili ile 1995’ten beri hizmet vermektedir. Kemer bölgesinin en beğenilen tatil köyü olan Martı Myra Otel Antalya 48 yıllık Martı markasının deneyimi ile unutulmaz bir tatil kompleksidir.

Mavi ve yeşili buluşturan eşsiz doğası, kolay ulaşılabilir konumu, çok çeşitli ve renkli aktiviteleri, sağlık ve güzellik hizmetleri, enfes lezzetler sunan restoranları ve baştan sona yenilenmiş odalarıyla Martı Myra Otel Antalya, rahat, huzurlu ve mutlu bir tatil yaşayabilmeniz için her şeyi bir arada sunuyor.

Martı Myra Otel Antalya 2012 yılında tamamen yenilenmiş odaları ile 5 yıldızlı standartta UAI hizmet vermekte olup, gün boyu restoranları, spor aktiviteleri, yoga ve kişisel gelişim programları, çocuk ve junior kulüpleri ile tatilinize renk katacaktır.

Martı Myra Otel Antalya, çevresini saran çam ağaçları, mavi bayraklı tertemiz deniziyle, portakal çiçeği kokuları eşliğinde, yarım asırlık Martı Grubu otelcilik tecrübesini de harmanlayarak sizleri en iyi şekilde ağırlamak için kapılarını güler yüzle açıyor.

Odalar
Superior Oda: 1 yatak odası ve 1 banyodan oluşan Superior Odalarda, klima, zeminde mermer ve halı, balkon veya teras, direkt telefon, yangın ihbar sistemi, kasa, uydu TV, Özel Martı TV bilgi kanalı, müzik kanalı, banyolarda duş kabini,saç kurutma makinesi, telefon mevcuttur. İnternet ücretsizdir. Mini barda 4 şişe su günlük olarak yenilenmektedir. 36 m2 oda

Superior Family:
1 yatak odası ve 1 banyodan oluşan Superior Family Odalarda klima, zeminde mermer ve halı, balkon veya teras, direkt telefon, yangın ihbar sistemi, kasa, Uydu TV, Özel Martı TV bilgi kanalı, müzik kanalı, banyolarda duş kabini, saç kurutma makinesi, telefon, mevcuttur. Odalardan birinde 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak diğerinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. İnternet ücretsizdir. Mini barda 4 şişe su günlük olarak yenilenmektedir. 44 m2

Superior Deluxe:
1 yatak odası ve 1 banyodan oluşan Superior Deluxe Odalarda, klima, zeminde mermer ve halı, balkon veya teras, direkt telefon, yangın ihbar sistemi, kasa, uydu TV, Özel Martı TV bilgi kanalı, müzik kanalı, banyolarda duş veya küvet, saç kurutma makinesi, telefon mevcuttur. İnternet ücretsizdir. Çay ve kahve set-up’ı, mini barda 4 şişe su günlük olarak yenilenmektedir.

Superior Deluxe Family:
1 yatak odası ve 1 banyodan oluşan Superior Deluxe Family Odalarda klima, zeminde mermer ve halı, balkon veya teras, direkt telefon, yangın ihbar sistemi, kasa, uydu TV, Özel Martı TV bilgi kanalı, müzik kanalı, banyolarda duş kabini,saç kurutma makinesi, telefon mevcuttur. Odalardan birinde 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak, diğerinde 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. İnternet ücretsizdir. Çay ve kahve set-up’ı, mini barda 4 şişe su günlük olarak yenilenmektedir.

Doublex Room:
Ara kapı bulunmayan asma katlı dubleks odalardır. 2 adet yatak odası ve 1 adet banyo bulunmaktadır. Odalarda klima, zeminde mermer ve halı, balkon, direkt telefon, yangın ihbar sistemi, kasa, uydu TV, Özel Martı TV bilgi kanalı, müzik kanalı, banyolarda duş kabini, saç kurutma makinesi, telefon mevcuttur. İnternet ücretsizdir. Çay ve kahve set-up’ı, mini barda 4 şişe su günlük olarak yenilenmektedir.

Premium Suite:
Yaklaşık olarak 180 m2 olan bu süitlerimizde; 2 adet yatak odası, 2 adet banyo (jakuzili olmak üzere ebeveyn banyosu), Amerikan Mutfak ve büyük bir salon (1 tanesi şömineli) bulunmaktadır. Bu odalarımızda Martı Premium Servis uygulanmaktadır.

One Bedroom Suite:
Büyüklüğü 180 m2’ye kadar varan zevkle döşenmiş 1 adet Premium Honeymoon Suite’de, 1 adet yatak odası, içerisinde 1 adet jakuzi bulunan büyük bir banyo, elbise odası, Amerikan mutfak ve şömineli büyük bir salon bulunmaktadır. Bu odalarımızda Martı Premium Servis uygulanmaktadır.

Otel Konsepti

Martı Myra Otel Antalya Ultra Herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Konum Bilgisi

Martı Myra Otel Antalya Antalya Kemer Tekirova mevkiinde bulunmaktadır. Tekirova merkeze 500 m, Kemer merkeze 17 km, Antalya Havalimanına 70 km ve Antalya merkeze 60 km mesafede konumlanmaktadır.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes