Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Orange County Alanya Otel Antalya

Orange County Alanya Otel Antalya

Orange County Alanya Otel Antalya Standart Kara Manzaralı odalar 40 m² büyüklüğündedir. Odaların bazılarında çift kişilik tek yatak, bazılarında ise tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

Orange County Alanya Otel Antalya Standart Deniz & Havuz Manzaralı odalar 40 m² büyüklüğündedir. Odaların bazılarında çift kişilik tek yatak, bazılarında ise tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

Orange County Alanya Otel Antalya Aile odaları 60 m² büyüklüğündedir. Odalarda çift kişilik tek yatak ve tek kişilik iki ayrı yatak bulunuyor.

Otel Konsepti

Orange County Alanya Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Orange County Alanya Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli ve bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24saat ücretsiz. A la carte restoran rezervasyonlu ve kuver (kişi başı 10 dolar) ücretli, 0-2 yaş çocuk ücretsiz. Orange County Alanya Otel Antalya alınan şişelenmiş yerli ve import içecekler, premium ve özel içecekler ücretli, kahve, pasta ve dondurma servisi ise ücretsiz. Minibar günde bir kez soft içecekler ile ücretsiz olarak doldurulmaktadır.

Aktiviteler

Orange County Alanya Otel Antalya belirlemiş olduğu günlerde; İskele partileri, gösteri grupları, mini disko ve günlük aktiviteler düzenlenmektedir.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumda bulunan Orange County Alanya Otel Antalya kum plajı bulunuyor. Plaj'da alınan şemsiye, şezlong ve plaj havlusu ücretsiz. Plaj havlusu havlu kartı ile günde bir defa değiştirilmektedir. İskelede ve havuz bölgesinde yer alan Loca'lar ücretli.

Konum Bilgisi

Okurcalar Mevkii'ndeki Orange County Alanya Otel Antalya; Alanya merkeze 30 km, Manangat'a 30 km,  Antalya Havalimanı'na ise 90 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes