Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Q Premium Resort Otel Antalya

Q Premium Resort Otel Antalya

Q Premium Resort Otel Antalya 17.000 m² alana kurulu ve 350 odası bulunuyor. Palmiye ağaçları arasında güneşin ve denizin keyfini doyasıya yaşayacağınız tesis, özenli hizmet anlayışı ve kalitesiyle tatil keyfini doyasıya yaşatıyor.

Otel Konsepti

Q Premium Resort Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Q Premium Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ile bazı yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. Minibar girişte soft içecekler ile dolduruluyor. Konaklama süresince sadece bir adet a la carte restoran rezervasyonlu ve ücretsiz.

Q Premium Resort Otel Antalya Disko konsepte dahil giriş ve içecekler ücretsiz olup, 23.00 - 02.00 arası hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Q Premium Resort Otel Antalya amfitiyatro ve animasyon bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Q Premium Resort Otel Antalya iskelesi ve 75 m uzunluğunda kum-çakıl plajı bulunuyor. Güneş şemsiyeleri, minder ve havlu plajda ve havuz başında ücretsiz.

Konum Bilgisi

Okurcalar mevkiindeki Q Premium Resort Otel Antalya Alanya şehir merkezine 35 km, Antalya Havalimanı'na 85 km ve Antalya şehir merkezine 95 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes