Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel Antalya

Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel Antalya


Genel Bilgiler

Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel Antalya'da 13 farklı oda tipinde toplam 554 oda bulunmaktadır.

Luxury Room Kara Manzaralı: 50 m² + 12 m² balkon. Ana binada, golf sahası veya kara manzaralı , 1 Oda (1 büyük tek yatak ya da 2 ayrı yatak, 1 Banyo, WC, duş, küvet, 2li lavabo, odada oturma grubu, ütü ve ütü masası çalışma masası, giyinme odası, 1 Ayna LED TV ve 12 m² balkon.

Luxury Room Deniz Manzaralı: 50 m² + 12 m² balkon. Ana binada, deniz manzaralı, 1 Oda (1 büyük tek yatak ya da 2 ayrı yatak (her biri 1,40x2,201,1 Banyo, WC, duş, küvet,ütü ve ütü masası , 2lİ lavabo, odada oturma grubu, çalışma masası, giyinme odası, 1 Ayna LED TV ve 12 m² balkon.

Luxury Suite Deniz Manzaralı: 100 m² + 24m² balkon. Ana binada, deniz manzaralı 1 yatak odası (1 büyük tekyatak, 2 banyo (1 banyoda WC, Duş,2 tane ayna Led TV 2li lavabo, diğer banyo da WC ve duş, 1 oturma odası, oturma grubu, çalışma masası, ütü ve ütü masası, giyim odası, 1 Ayna LED TV ve 24 m² balkon.

Family Roof Room: 85 m² oda + minimum 40 m² teras. Ana binada, deniz manzaralı, 2 yatak odası (1 büyük tek yatak) ve 2 ayrı yatak, 2 banyo, [1 banyoda WC, duş ve küvet, diğer banyoda 1 WC, ve duş) giyinme odası, ütü ve ütü masası, oturma grubu, Family Roof Room ‘da da 2 tane ayna Led TV bulunmaktadır.

Presidential Suite Deniz Manzaralı: 150 m² + 36 m² Balkon. Ana binada deniz manzaralı, 2 yatak odası (1 büyük yatak) ve 2 ayrı yatak, 2 banyo (1 banyoda WC, duş, jakuzili küvet, 1 Ayna LED TV ve 2li lavabo, diğer banyoda WC, duş), 1 oturma odası, oturma grubu, çalışma masası, yemek masası ile giyim odası, ütü ve ütü masası, 1 Ayna LED TV ve 36 m² balkon, mutfak her oda da ayna Led TV.

Golf Room By Pool: 50 m² + 12 m² Teras. Golf Kulübü içerisinde havuz manzaralı, kendi terasından havuza giriş imkanı, 140 m² yan oda ile ortak kullanımlı özel havuz, 1 yatak odası (1 büyük tek yatak) ya da 2 ayrı yatak, Banyo, WC, duş, küvet, 2li lavabo, oturma grubu, çalışma masası, giyim odası,ütü ve ütü masası, 1 Ayna LED TV ve 12 m² teras.

Golf Suite By Pool: 100 m² + 24m² Teras. Golf Kulübü içerisinde havuz manzaralı, odaya ait, direk girişli 140 m² lik özel havuz, 1 yatak odası (1 büyük tek yatak) 2 banyo (1 banyo WC, duş, küvet, 1 Ayna LED TV ve 2’li lavabo, 1 banyo WC, duş), 1 oturma odası, oturma grubu, çalışma masası ve giyim odası,ütü ve ütü masası , 1 Ayna LED TV ve 24 m² teras.

Carya Golf Villa: 250 m² + 40 m² Teras. Golf Kulübü içerisinde, havuz manzaralı, özel havuz ve teras, 3 yatak odası (1 oda 1 büyük tek yatak, 2 oda 2 ayrı yataklı, 3 banyo (1 banyoda WC, duş, jakuzi küvet, 1 Ayna LED TV ve 2li lavabo, diğer 2 banyo WC, duş), 1 oturma odası, oturma grubu, çalışma masası, yemek masası, ütü ve ütü masası, sauna, mutfak.

Baron Villa 350 m²
Carya Residence alanında, havuz ve Golf manzaralı, özel ısıtmalı havuz (100 m²), özel teras, 2 yatak odası - giyinme odası, çalışma masası, ütü ve ütü masası, 3 banyo (her banyoda WC, duş, küvet, 1 Ayna LED TV ve 2’li lavabo), 1 oturma odası - oturma grubu, yemek masası, LED TV, Mini mutfak (ocak, buzdolabı, çamaşır makinesi, mikrodalga fırını)

King Villa 600 m²
Carya Residence alanında , havuz ve Golf manzaralı , özel ısıtmalı havuz (120 m²) , Açıkhava jakuzzi, çocuk havuzu, özel teras oturma grubu ile, fitness , sauna , masaj odası. 5 yatak odası ( üst kat : 3 yatak odası, alt kat ve 2 yatak odası ), giyinme odası, çalışma masası, ütü ve ütü masası, 5 banyo (her banyoda WC, duş, küvet, Ayna LED TV ), Master yatak odasında Şömineli Jakuzzi, Oturma odası - oturma grubu, yemek alanı, ayrı mutfak.

Aktiviteler

Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel Antalya'nın 4000 m² Spa merkezi, fitness merkezi, Çocuk Klübü, 1800 m² 2 adet iskele iskelesi, Gündüz ve Gece aktivitleri bulunmaktadır.

Ücretli Hizmetler:
Room Service, Spa (masaj ve uygulamalar), otel bar ve restaurantlarında bazı özel yabancı içecekler, bowling, paralı oyunlar, elektronik oyunlar, play station, parasailing, özel fitness dersleri, özel yüzme dersleri, banana, özel tenis dersleri, jet ski, motorlu su sporları, katamaran lisanslı, bilardo, su kayağı, ringo, 6 toprak tenis kortu, golf, adventure park, Chufang - Uzakdoğu mutfağı - Tepenyaki (menü ücretli).

Ücretsiz Hizmetler:
Türk hamamı, buhar banyosu, sauna, kar oadası, kapalı yüzme havuzu, parti geceleri, plaj partileri, gece kulubü sovlar, gece eğlence sovlar, dart, atıcılık, göbek dansı, fitness, masa tenisi, aerobik, boccia, interaktif oyunlar, su jimnastiği, zumba, latin dans dersleri, basketbol, su polosu, pilates, futbol, basketbol, kickbox, vucut denge, dış mekan aktiviteleri, tenis gündüz, adventure park (çocuklar için).

Plaj ve Havuz Bilgisi

Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel Antalya'nın Plajı: kum plaj 1800 m² 1 adet iskele,1 adet pavilyon iskelesi (ücretli) Denize sıfır. Şemsiye, şezlong, minder ve plaj havlusu ücretsiz.
Havuz: kapalı ve açık havuzlar, dalga havuzu, aquapark, ısıtmalı havuzlar, Sahilde beyaz kum.

Konum Bilgisi

Regnum Carya Golf & Spa Resort Otel Antalya Üçkumtepesi - Belek'te bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes