Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Royal Holiday Palace Otel Antalya

Royal Holiday Palace Otel Antalya

Genel Bilgiler

Royal Holiday Palace Otel Antalya tüm odalarda balkon, halı zemin, elektronik kapı kartı, kanepe veya koltuk, Çalışma masası, mini bar, ulusal ve uluslararası uydu yayınlı TV, TV üzerinden radyo, direkt hatlı telefon, özel banyo malzemeleri, saç kurutma makinesi, WC, küvetli veya duşlu banyo, banyoda telefon, merkezi klima, elektronik emanet kasası mevcuttur. Günlük oda temizliği ve havlu değişimi ile haftada 2 kez nevresim değişimi yapılmaktadır. İstek üzerine bebek yatağı odalara yerleştirilir. Royal Holiday Palace Otel Antalya tüm odalar sigara içilmeyen odalardır.

Superior Oda: 46 m² genişliğinde, modern dekorasyon ile tasarlanmıştır. Deniz, yandan deniz ve kara manzaralıdır. Minimum kapasite 2 ve maksimum kapasite 3+1 kişidir.

Dubleks Oda: 75 m² genişliğinde, iki katlıdır. Bir yatak odası french bed, diğer yatak odası twin bed ve arada bağlantı kapısı yoktur. Ebeveyn yatak odası üst kattadır, küvet ve wc donanımlıdır. Alt kat ise 2 adet single yatak ile Duş ve wc’den oluşur. Minimum kapasite 2+2 ve maksimum kapasite 4 kişidir

Aile Odası: 60 m² genişliğinde. 2 yatak odası bulunmaktadır. Ebeveyn yatak odası french yataklıdır. Çocuk yatak odasında 2 single yataklıdır ve ara kapılıdır. Maksimum kapasite 4 kişidir.

Suit Oda: 60 m² genişliğinde olup bir yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır. Maksimum kapasite 2 +1 . Kara manzaradır.

Deluxe Suit Oda: 85m² genişliğinde iki adet yatak odası ve bir adet salondan oluşmaktadır. Ebeveyn odası French yataklıdır. Banyo Küvet/ WC den oluşmaktadır. Çocuk yatak odası twin yataklıdır. Banyosu Duş / Wc’den oluşur. Maksimum kapasite 4 kişidir ve kara manzaradır. Ağırlıklı jakuzilidir.

Tripleks Suit: 114m² genişliğinde, üç katlıdır. 2 adet yatak odası ve bir adet salondan oluşmaktadır. Ebeveyn yatak odası üst kattadır, küvet ve WC donanımlıdır. Alt kat ise 2 adet twin yatak ile duş ve WC den oluşur. Maksimum kapasite 4 kişidir. Kara Manzaralıdır.

Otel Konsepti

Royal Holiday Palace Otel Antalya herşey dahil konseptinde hizmet vermektedir.

Aktiviteler

Vapiano (İtalyan) Restoran İtalyan lezzetinin zevkli örnekleri, ideal ortamıyla Vapiano A la Carte Restaurant’da 18:30’dan 21.30’ye kadar sunulmaktadır.
Hashi (Uzakdoğu) Restoran Birbirinden farklı lezzetleri ile Uzakdoğu A la Carte Restoran’ımız 18:30 ile 21.30 saatleri arası hizmetinizdedir..
Lal (Ocakbaşı ) Restaurant Türk Mutfağının eşsiz lezzetlerini tadarken, kendinizi büyülü bir Türk Gecesinde Türk Misafirperverliği ile şımartmanız için 18:30’dan 21.30’ye kadar açığız.
El Torito (Meksika) Restaurant Meksika mutfağından sizin için seçtiğimiz lezzetler El Torito’da sizi bekliyor, 18:30’dan 21.30’ye kadar açığız.
Deep Blue Restaurant ( Balık Rstaurantı) 18:30--21:30

Kapalı Yüzme Havuzu
Kışın havuz keyfi çıkarmak isteyen Royal Holiday Palace Otel Antalya konuklarımıza ısıtılan kapalı havuzumuzun derinliği 140cm ve yüzey alanı 300.m² dir. 16 m²lik çocuk havuzu 35 cm derinliğinde olmak üzere kapalı havuzun bir bölümünde bulunmaktadır.
Ayrıca kapalı havuzumuzda 2 adet jakuzi bulunmaktadır ve her bir jakuzinin yüzey alanı 15 m²’dir.

Çocuk Kulubü
04 - 12 yaş arası çocuklardan oluşur. Bu kategori içerisinde genellikle ailelerinden hala kopamamış ve tüm ihtiyaçları ebeveynleri tarafından karşılanan çocuklara hizmet vermektedir.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Royal Holiday Palace Otel Antalya denize sıfır konumdadır.

Konum Bilgisi

Stone Group Hotels zincirine ait Royal Holiday Palace Otel Antalya 53.000 m² lik alanda kurulmuş olup Nisan 2011 tarihinde hizmete açılmıştır. Antalya şehir merkezine 17 km, Antalya Hava Limanına 15 km uzaklıkta bulunmaktadır.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes