Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya
Akdeniz’in misafirperverliğini, tüm renklerini, pozitif enerjisini ve gastronomi kültürünü, platinum her şey dahil hizmet anlayışını, üstün konfor standartları ve zarif mimarisi ile birleştiriyor ve misafirlerini Akdeniz’in Beyaz Sarayında ağırlıyor.

Özel bir koyda denize sıfır konumu ve muhteşem plajı ile öne çıkan Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya odalarında, misafirlerin rahat edebilmesi için pek çok detay bulunuyor. Farklı tiplerde, şık dekorasyonlu odaların bir kısmı deniz ya da havuz manzarasına açılıyor.

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya farklı konseptlerde (İtalyan, kebap, deniz ürünleri, Akdeniz mutfağı) hizmet veren 2 a la carte restoranın yanı sıra zengin bir açık büfe ile Akdeniz lezzetleri sunuluyor.

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya'da misafirler yiyecek ve içecek ikramları ile kapıda karşılanıyor, tüm misafirlere odaya kadar eşlik ediliyor. VIP misafirler için odada check-in ve özel asistanlık hizmeti, tüm odalara GM karşılama mektubu, şemsiye hizmeti, özel araçlarıyla gelen misafirlerin araçlarına çıkışta su bırakılması hizmeti sunuluyor.

Renkli etkinlikleri ve eğlenceli aktivitelerle misafirlerine keyifli bir tatil sunan Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya aynı zamanda 2 açık ve kapalı havuz ve aquapark (4 kaydıraklı) mevcut.

Otel Konsepti

Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü, alkolsüz ve bazı yabancı içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar, 19.00-22.00 saatleri arası rezervasyonlu ve ücretli olarak hizmet veriyor. Flexilis A La Carte Restaurant bazı günler Türk mutfağı konseptinde, bazı günler ise deniz ürünleri konseptinde hizmet veriyor. Minibar her gün 1 defa ücretsiz olarak soft içecekler ile dolduruluyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya, 300 m uzunluğunda sahili ve 120 m uzunluğunda ince kum plajı bulunuyor. Şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz olup ahşap iskele ve ahşap pavillion mevcut.

Konum Bilgisi

Avsallar mevkiindeki Rubi Platinum Spa Resort & Suites Otel Antalya, Alanya şehir merkezine 22 km, Gazipaşa Havalimanı'na 55 km, Antalya Havalimanı'na 95 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes