Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Selectum Luxury Resort Otel Antalya

Selectum Luxury Resort Otel Antalya

Genel Bilgiler

Selectum Luxury Resort Otel Antalya 60.000 m² alana kurulu ve 293 odası bulunuyor. 190 adet Luxury oda, 44 adet Deluxe oda, 20 adet Superior oda, 16 adet Superior teraslı oda, 6 adet Suite oda, 10 adet Premium Suite oda, 4 adet Executive Residence, 2 adet King Residence ve 1 adet Presidental Residence.

Otel Konsepti

Selectum Luxury Resort Otel Antalya Sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Selectum Luxury Resort Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve yabancı bazı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz  A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli olup haftanın 5 günü hizmet veriyor. İçecek servisi Selectum Luxury Resort Otel Antalya belirlediği barlardan birinde 24 saat yapılıyor. Özel olarak Mahzen’de yıllandırılmış şarap ve bu alanda yapılacak özel sunumlar, sabah kahvaltısında Ana Restaurant haricinde alınan tüm taze sıkılmış meyve suları ücretli.

Aktiviteler

Selectum Luxury Resort Otel Antalya sezon boyu özel konserler, canlı müzik şovları ve şovlar bulunuyor. Briç odası, tavla, satranç ve kart oyunları mevcut.

Selectum Luxury Resort Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, buhar odası, kapalı havuz, spa merkezi, masaj, kese ve vücut bakımı gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır olarak konumlanan Selectum Luxury Resort Otel Antalya 250 m uzunluğunda ince kum plajı, 1 adet iskelesi bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve havlu plajda ve havuzda ücretsiz. Selectum Luxury Resort Otel Antalya havuz çevresi ve plajda soğuk havlu servisi, havuz çevresi ve plajda telefon, tablet hızlı şarj hizmeti (powerbank), havuz çevresi ve plajda mayo kurutma makinesi gibi olanaklar da mevcut.

Konum Bilgisi

Taşlıburun mevkiindeki Selectum Luxury Resort Otel Antalya, Belek merkeze 4 km, Antalya Havalimanı'na 27 km ve Antalya şehir merkezine 35 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes