Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Sentido Gold Island Otel Antalya

Sentido Gold Island Otel Antalya

Sentido Gold Island Otel Antalya 50.000 m² alana kurulu ve 395 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Sentido Gold Island Otel Antalya sabah, öğle ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunuluyor. Sentido Gold Island Otel Antalya belirlediği markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat A Blok Lobby Bar'da ücretsiz. Taze sıkılmış meyve suları ile ithal içecekler ücretli. Minibarlara giriş günü soft içecek, diğer günlerde ise şişe su bırakılıyor. A la carte restoranlar, minimum 5 gece konaklamalarda, 1 kez rezervasyonlu ve ücretsiz.

Aktiviteler

Aquapark 10.00-12.30 ve 14.00-17.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Aquapark A-B bloklarının her ikisinde mevcut. Sentido Gold Island Otel Antalya A Blok'ta 3 adet su kaydırağı, B Blok'ta ise 5 adet su kaydırağı bulunuyor.

Sentido Gold Island Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, spa merkezi ve masaj hizmetleri mevcut.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır Sentido Gold Island Otel Antalya kum plajı bulunuyor. Plaj havlusu günde bir defa havuz kenarındaki havlu deskinde değiştirilebilir ve depozitolu. Çıkış günü resepsiyona teslim edilmeyen havlu veya havlu kartı için ücret temin edilir.

Konum Bilgisi

Sentido Gold Island Otel Antalya Alanya merkeze 20 km, Gazipaşa Havalimanı'na 64 km, Antalya Havalimanı'na 98 km ve Antalya şehir merkezine 108 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes