Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya

Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya

Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya
14.102 m² alana kurulu ve 425 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ve bazı yabancı içecekler 24 saat ücretsiz. Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya alkollü ve alkolsüz içecekler şişe ile servis yapılmıyor.
A la carte restoranlar 7 gecelik konaklamalarda, sadece bir restoranda bir kez ücretsiz. Diğer günler rezervasyonlu ve ücretli. Minibar girişte soft içecekler ile doldurulup, diğer günler su ile yenileniyor. Diskoda alınacak bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler ücretsiz.

Aktiviteler

Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya gün boyu animasyon mevcut olup haftanın belirli günlerinde canlı müzik programı ve haftanın 6 günü şovlar düzenleniyor. Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, kese&köpük, sauna, buhar odası, sıcak-soğuk duşları, dinlenme odaları, güzellik salonu ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 400 m mesafedeki Senza Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya kum-çakıl karışık plajı bulunuyor. Plajda ve havuzda şemsiye, şezlong ve minder ücretsiz. Plaj havlusu, havlu kartı ile temin ediliyor. Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu saatlerde plaja servis hizmeti bulunuyor.

Konum Bilgisi

Türkler Mevkii'ndeki Senza The Inn Resort & Spa Otel Antalya, Alanya şehir merkezine 15 km, Manavgat merkeze 25 km, Gazipaşa Havalimanı'na 60 km ve Antalya Havalimanı'na 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes