Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Simena Sun Club Otel Antalya

Simena Sun Club Otel Antalya

Genel Bilgiler

Simena Sun Club Otel Antalya toplam 450 adet oda kapasitelidir.

Standart Oda: 350 standart odanın tamamında mini bar, saç kurutma makinesi, split klima, kasa, sattelite TV ve direk telefon bulunmaktadır. 23 metrekarelik tüm odalarda zemin halı kaplı olup, balkon bulunmaktadır. Min 1 pax - max 2+1 pax.

Aile Odaları: İki odadan oluşan ünitelerde, ebeveyn odasında 2 kişilik, çocuk odasında da tek kişilik yataklar yer almaktadır. Ortak kullanım alanında bir banyo ve bir de balkon yer almaktadır. Her odada split klima mevcut olup yerler halı kaplıdır. Ayrıca mini bar, saç kurutma makinesi, split klima, kasa, sattelite TV ve direk telefon bulunmaktadır. (27 m2) Toplam 70 adet Min 3 pax - Max 3+1

Suit Odalar: 2 yatak odası, 1 oturma odası, banyo ve balkon yer almaktadır. Zemin halı kaplı olup, mini bar, saç kurutma makinesi, split klima, kasa, sattelite TV ve direk telefon bulunmaktadır. (56 m2) Toplam 17 adet Min 4 pax – Max 5+1 pax

Dublex Suit Odalar: 2 tanesi üst katta yer almak üzere 3 yatak odası, geniş bir salon, jakuzili banyo ve balkondan oluşmaktadır. Tüm zeminler halı kaplı olup her odada split klima yer almaktadır. Ayrıca mini bar, saç kurutma makinesi, kasa, sattelite TV ve direk telefon bulunmaktadır. (117 m2) Toplam 4 adet Min 5 pax – Max 6+1 pax.

Otel Konsepti

Simena Sun Club Otel Antalya Otel'i Ultra Herşey dahil konseptinde hizmet sunmaktadır.

Aktiviteler

4-12 yaş arası çocuklar için Mini Club bulunuyor. Mini disco, oyun bahçesi ve plajda oyun parkı bulunuyor. Haftada 3 gün havuz başında canlı müzik programı yapılıyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Simena Sun Club Otel Antalya Denize sıfır ve 300 m uzunluğunda kum ve ince çakıl karışık plajı mevcuttur. Simena Sun Club Otel Antalya'nın 2 adet iskelesi bulunuyor.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes