Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Sueno Hotels Golf Belek Otel

Sueno Hotels Golf Belek Otel


Genel Bilgiler

Sueno Hotels Golf Belek Oteli'i 1.410.000 m2 büyüklükteki arazi üzrerine kurulu bir Ana Binadan oluşmakta olup, denize 400 m mesafedir. Aynı zamanda 2 Profesyonel Golf Sahasının yanında yer almaktadır. Özenle döşenmiş ve 6 kata yayılmış toplam 174 odadan oluşmaktadır. Odaların yaklaşık %50’si Golf Sahası Manzaralıdır. Golf Club ve Pro Shop Ana Bina içerisinde hizmet vermektedir. Deluxe Resepsiyona Shuttle servisimiz bulunmaktadır.

Oda Özellikleri
Standart Oda: 30 m2 ila 35 m2 genişliğindedir. Kara manzaralıdır. Tek geniş odadır. Banyosu küvetlidir. Zemini halıdır. Tesisde toplam 84 adet mevcuttur. Balkon var.

Suit Oda: 55 m2 ila 60 m2 genişliğindedir. Oda ara kapılıdır. Kara ve Golf sahası manzaralıdır. Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Banyosu küvetlidir. Zemini halıdır. Tesisde toplam 4 adet mevcuttur.

Senior Oda: 35 m2 ila 45 m2 genişliğindedir. Oda ara kapısızdır. Golf sahası manzaralıdır. Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Banyosu küvetlidir. Zemini halıdır. Tesisde toplam 71 adet mevcuttur. Balkon var.

Junior Suit Oda: 50 m2 ila 80 m2 genişliğindedir. Kara ve Golf sahası manzaralıdır. Tek geniş odadır. Banyosu küvetlidir. Zemini halıdır. Tesisde toplam 7 adet mevcuttur.

Jakuzi Suit Oda: 65 m2 ila 70 m2 genişliğindedir. Oda ara kapısızdır. Kara ve Golf sahası manzaralıdır. Yatak odası ve oturma odasından oluşmaktadır. Banyosu küvetlidir. Zemini halıdır. Tesisde toplam 4 adet mevcuttur.

Otel Konsepti

Sueno Hotels Golf Belek Oteli Herşey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.
Yerli ve bazı Yabancı İçkiler ve Meşrubatlar: Soft & Sıcak İçecekler, Bira, Ayran, Türk Kahvesi, Rakı, Vermouth, Cin, Votka, Rum, Tekila, Konyak, Wiski, Likör, Şarap ve Köpüklü Şaraplar. Alkollü Import içkiler bazı Barlarda servis edilmektedir.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Sueno Hotels Golf Belek Otel'i Mavi Bayrak ödüllü özel plaja ve Sueno Hotels Deluxe Belek oteline toplam 400 m mesafededir.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes