Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Taksim International Oba Köy Otel Antalya

Taksim International Oba Köy Otel Antalya

Taksim International Oba Köy Otel Antalya 9.785 m² alana kurulu ve 184 odası bulunuyor. Taksim Otelcilik, 40 yılın kazandırmış olduğu kalite ve tecrübe anlayışı ile misafirlerini Alanya'daki evi Taksim International Oba Köy Otel Antalya ağırlıyor. Misafirlere yılın bütün yorgunluğunu unutturabilmek için tesiste Akdeniz esintisi, tüm dünya mutfaklarından örnekler ve kaliteli servis bir arada sunuluyor.

Taksim International Oba Köy Otel Antalya'da, çağdaş mimarinin izlerini yansıtan deniz manzaralı odalarda; klima, TV, uydu yayını, minibar ve balkon bulunuyor.

Otel Konsepti

Taksim International Oba Köy Otel Antalyasabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Taksim International Oba Köy Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli alkollü ve alkolsüz içecekler, 11.00-24.00 arası ücretsiz.

Aktiviteler

Taksim International Oba Köy Otel Antalya tam gün animasyon bulunuyor. 10 kişiden oluşan animasyon ekibi ile Türkçe ve uluslararası şovlar sergileniyor. Taksim International Oba Köy Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, masaj, kese ve köpük, vücut bakımı, bakım kürleri ve fitness merkezi bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 50 m mesafedeki Taksim International Oba Köy Otel Antalya, 60 m uzunluğunda plajı ve iskelesi bulunuyor. Plajda; şezlong, şemsiye ve minder ücretsiz. Taksim International Oba Köy Otel Antalya plaja alt geçit ile ulaşım sağlanıyor.

Konum Bilgisi

Obaköy Mevkii'ndeki Taksim International Oba Köy Otel Antalya; Alanya merkeze 3,5 km, Gazipaşa Havalimanı'na 35 km, Antalya Havalimanı'na 130 km ve Antalya şehir merkezine 140 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes