Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

The Land of Legends Otel Antalya

The Land of Legends Otel Antalya

Genel Bilgiler

The Land of Legends Otel Antalya, Antalya’da yepyeni ve benzersiz bir tatil anlayışına öncülük ediyor, sıradan bir yaz tatilinden çok daha fazlasını vaat ediyor. Her yaştan misafire sınırsız eğlence ve unutulmaz anlar sunan The Land of Legends Otel Antalya, göz alabildiğine uzanan bir tema park kompleksi olarak öne çıkıyor.

The Land of Legends Otel Antalya, tam 92 adet banta sahip irili ufaklı kaydırakları ve havuzları bulunan dev aquparkı, önümüzdeki yıl hizmete girecek lunapark alanı, dünyanın en ünlü ve seçkin mağazalarından alışveriş yapma olanağı sunan alışveriş merkezi ve bir dakikasını bile ziyan etmek istemeyeceğiniz kadar çok etkinlikle benzersiz bir tatil deneyimi sunuyor. Konaklayacağınız odaları bile bir eğlence merkezine dönüştüren oteli sayesinde, The Land of Legends Otel Antalya, dünyanın eğlencesini Antalya’da misafirleri ile buluşturuyor.

The Land of Legends Otel Antalya 17.000 m² alana kurulu ve 401 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

The Land of Legends Otel Antalya Oda Kahvaltı konaklamalarda; sabah kahvaltısı dışında alınan tüm yiyecek ve içecekler ücretli.

Yarım Pansiyon konaklamalarda sabah ve akşam yemeği dışında alınan yiyecekler ücretli. The Land of Legends Otel Antalya alınan tüm içecekler ücretli. Sabah kahvaltısında alınan soft içecekler ücretsiz, tüm yerli alkollü ve import içecekler ücretli servis ediliyor.

A la carte restoranlar rezervasyonlu ve ücretli.

Etkinlik

The Land of Legends Otel Antalya dev aquaparkı LEGEND OF AQUA, her gün 10.00-18.00 saatleri arası hizmet veriyor. Toplamda 40 adet kaydırak + 1 Typhoon Coaster (52 Line) olan tüm kaydırak grupları, 5D sinema ve günde 1 kez (saat 15.00'te, bu saatler değişiklik gösterebilir) stadyumda tekrarlanan yunus, mors ve beyaz balina gösterileri, Adventure Rapids, Secret Lagoon, şezlong kullanımı ücret dahilindedir
.
The Land of Legends Otel Antalya parkta ortak kullanım alanında, yetişkinler için (minimum kullanıcı boyu 120 cm) 11 adet kaydırak grubu ve toplam 41 adet kaydırak bulunuyor. Çocuk kaydıraklarında minimum 100 cm boy zorunluluğu bulunuyor.
Açık hava temalı parkta, mevsim koşullarına göre veya gerekli durumlarda aktiviteler sonlandırılabilir olup etkinliklerin bazıları ücrete tabidir.

Konum Bilgisi

The Land of Legends Otel Antalya Kadriye Mevkii’ndeki tesis; Belek şehir merkezine 2 km, Antalya Havalimanı’na 27 km ve Antalya şehir merkezine 30 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes