Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Titanic Beach Otel Lara Antalya

Titanic Beach Otel Lara Antalya

Genel Bilgiler

Titanic Beach Otel Lara Antalya yolcu gemisi şeklinde inşa edilmiştir ve kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimli personelleriyle hayallerinizdeki tatili yaşama fırsatı sunuyor.

Denize sıfır konumda olup, 165 m uzunluğunda özel bir plajı bulunan Titanic Beach Otel Lara Antalya klimalı toplam 586 odasında konforunuz için gerekli olan her şey düşünülmüş olup, özel balkon yer alıyor.

Oldukça geniş yüzme havuzları ve su kaydıraklarına sahip 95.000 metrekarelik bir alan üzerinde kurulu olan Titanic Beach Otel Lara Antalya ayrıca; damak zevkinize uygun olarak hazırlanmış dünya mutfağından lezzetleri tadabileceğiniz bir restoran, orijinal boyutlarda futbol sahası, tenis kortları, basketbol sahası, spa ve masaj olanakları gibi tatilinizi en iyi şekilde geçirebilmenizi sağlayacak daha birçok hizmet bulunuyor.

Otel Konsepti

Titanic Beach Otel Lara Antalya Sabah, öğle, akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Titanic Beach Otel Lara Antalya belirlemiş olduğu bazı yerli ve yabancı alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar rezervasyonlu ve kişi başı 10 euro servis ücretli. Minibar her gün soft içecekler ile dolduruluyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Titanic Beach Otel Lara Antalya 165 m uzunluğunda plajı bulunuyor. Plajda ve havuzda; güneş şemsiyeleri, minder ve havlu ücretsiz.

Konum Bilgisi

Lara Mevkii'ndeki Titanic Beach Otel Lara Antalya Antalya şehir merkezine 12 km ve Antalya Havalimanı'na 10 km mesafede konumlanıyor.


Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes