Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya

Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya

Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya
62.400 m² alana kurulu ve 421 odası bulunuyor. Akdeniz'in en gözde su cenneti olan Water Planet, 2012 yılında tamamen yenilendi. Gün boyu sınırsız eğlence ve heyecan dolu dakikalar sunan tesis misafirlerini bekliyor.

Otel Konsepti

Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde yerli ve yabancı, alkollü ve alkolsüz içecekler 24 saat ücretsiz. A la carte restoranlar 7 günlük konaklamalarda rezervasyonlu ve 1'er kez ücretsiz. Minibar giriş günü 1 adet kola, fanta, soda ve su ile dolduruluyor, takip eden günlerde ise sadece su ile dolduruluyor. Taze sıkılmış meyve suları ve premium meyve ücretli. Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya yiyecek ve içecek konsepti aquaparkta geçerli değil. Aquaparkta alınacak tüm yiyecekler ekstra ücrete tabi olup, aquapark içerisinde Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya misafirleri için farklı bir içecek konsepti uygulanıyor.

Aktiviteler

Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya özel şovlar, ödüllü yarışmalar, tematik geceler ve turnuvalar düzenleniyor. 01.10 - 01.11 tarihleri arası aquapark çalışma saatleri mevsim şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Dalga havuzu günde 1 kez hizmet veriyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya mavi bayraklı özel iskelesi ve platformu bulunuyor. Misafirler denize platform ve iskeleden giriyor. Şezlong, havlu, şemsiye, duş ve şezlong minderi ücretsiz.

Konum Bilgisi

Alanya, Okurcalar Mevkii'ndeki Water Planet Delux & Aquapark Otel Antalya Manavgat merkeze 28 km, Alanya merkeze 30 km, Antalya Havalimanı'na 90 km ve Antalya şehir merkezine 100 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes