Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya

Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya

Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya 45.000 m² alana kurulu ve 804 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler Lobby Lounge Bar'da 24 saat ücretsiz. Tüm yabancı içecekler ile şişeyle servis edilen tüm içecekler ücretli. Osmanlı, İtalyan, Deniz Mahsulleri ve Meksika A La Carte restoranlardan yanlızca 1 tanesi, 7 gece ve üstü konaklamalarda 2 gün önceden rezervasyonlu ve 1 kez ücretsiz olup 2. kez kullanımlarda ücretli. Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya A la carte restoranlar 7 gece altı konaklamalarda ise 2 gün önceden rezervasyonlu ve ücretli. İtalyan ve Deniz Mahsulleri A La Carte restoranları haftada 3 gün hizmet veriyor. Minibar giriş günü bira ve soft içecekler ile ücretsiz dolduruluyor, diğer günler yanlızca su yenileniyor.

Aktiviteler

Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya; profesyonel dans şovları, müzikal şovlar, Türk gecesi, haftanın bir günü canlı müzik ve partiler düzenleniyor. Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, fitness center, buhar odası ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya denize 450 m mesafede kum-çakıl karışık özel plajı bulunuyor. Şezlong, şemsiye, minder ve plaj havlusu ücretsiz. Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya plaja 15 dakika aralıklarla ücretsiz servisi bulunuyor.

Konum Bilgisi

Türkler mevkiindeki Xafira Deluxe Resort & Spa Otel Antalya, Alanya merkeze 15 km, Side merkeze 50 km, Gazipaşa Havalimanı'na 60 km, Antalya Havalimanı'na 100 km ve Antalya şehir merkezine 110 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes