Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Yalıhan Aspendos Otel Antalya

Yalıhan Aspendos Otel Antalya

Yalıhan Aspendos Otel Antalya 17.000 m² alana kurulu ve 194 odası bulunuyor. Yalıhan Aspendos Otel Antalya, Akdeniz'in turkuaz sularının kıyısında, yemyeşil bir bahçe ve zengin aktivite olanakları ile misafirlerini ağırlıyor.

Otel Konsepti

Yalıhan Aspendos Otel Antalya sabah kahvaltısı, geç kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği açık büfe olup ücretsiz servis ediliyor. Yalıhan Aspendos Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve alkolsüz içecekler 10.00-24.00 saatleri arasında ücretsiz. Minibarda giriş günü 1 adet su ücretsiz. Taze sıkma meyve suları ücretli. Yalıhan Aspendos Otel Antalya Diskoda 24.00'ten sonra servis edilen tüm içecekler ücretli. Ana restoranda, sabah kahvaltısı, öğle yemeği, çocuk büfesi, akşam yemeği ve gece çorbası hizmeti mevcut. Gözleme, yağışlı ve kapalı havalarda servis edilmiyor. Beş çayı, yağışlı ve kapalı havalarda ana restoranda servis ediliyor. Disko Yalıhan Aspendos Otel Antalya belirlemiş olduğu haftanın 4 günü hizmet veriyor olup konsept dahilinde alınan tüm alkollü ve alkosüz içecekler ücretsizdir, saat 24.00' dan sonra alınan tüm içecekler ise ücretlidir.

Aktiviteler

Disko; pazartesi, çarşamba, cuma ve cumartesi günleri 23.00-01.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yalıhan Aspendos Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; hamam, sauna, kese-köpük, buhar odası ve masaj hizmeti gibi olanaklar bulunuyor. Yalıhan Aspendos Otel Antalya, mini basketbol ve ütüleme hizmeti de bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize sıfır konumdaki Yalıhan Aspendos Otel Antalya 200 m uzunluğunda kum plajı bulunuyor. Sahil ve havuzda, şezlong ve şemsiye ücretsiz, minder ve plaj havlusu ücretli.

Konum Bilgisi

Avsallar mevkiindeki Yalıhan Aspendos Otel Antalya; Alanya merkeze 22 km, Antalya Havalimanı'na 100 km ve Antalya şehir merkezine 110 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes