Antalya otelleri hakkında genel bilgiler.

Grand Kaptan Otel Antalya

Grand Kaptan Otel Antalya
Grand Kaptan Otel Antalya 16.000 m² alan üzerine kurulu ve 334 odası bulunuyor.

Otel Konsepti

Grand Kaptan Otel Antalya sabah, öğle ve akşam açık büfe yemekler ücretsiz. Grand Kaptan Otel Antalya belirlemiş olduğu markalar dahilinde bazı yerli alkollü ve müdail yabancı alkollü içecekler ile yerli alkolsüz içecekler, Lobi Bar'da 24 saat ücretsiz. Taze sıkılmış meyve suları, ithal alkollü içecekler ve şişe içecekler ücretli.

Pruva A la Carte Restoran rezervasyonlu ve ücretli. La Costa A la Carte Restoran ise rezervasyonlu ve konaklama süresince 1 defa ücretsiz. Minibar giriş günü su, soda, kola ve bira ile dolduruluyor, günlük yenileniyor.

Aktiviteler

Grand Kaptan Otel Antalya gündüz saatlerinde özel oyunlar, turnuvalar ve yarışmalar, akşam saatlerinde ise dans şovları, Türk gecesi, canlı müzik ve Gala geceleri düzenleniyor (işletmenin belirleyeceği tarih ve saatlerde).
Aquapark 10.00-12.00 ve 14.00-16.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Grand Kaptan Otel Antalya spa ve wellness bölümünde; ücretsiz olarak Türk hamamı, sauna, buhar odası ve ücretli olarak kese ve köpük, cilt bakımı, Ayuverda ve masaj (klasik masaj, spor masajı, rahatlama masajı, ayak reflex bölgesi masajı, manuel lenf drenaj, Shiatsu, Bali masajı, Asya masajı, Thai masajı ve selülit masajı) hizmetleri gibi olanaklar bulunuyor.

Grand Kaptan Otel Antalya minik misafirler için; Mini oyun parkı, çocuk havuzu, çocuk animasyonu, 4-12 yaş çocuklar için özel oyunlar, kurslar ve mini kulüp bulunuyor.

Plaj ve Havuz Bilgisi

Denize 50 m konumda bulunan Grand Kaptan Otel Antalya kum-çakıl özel plajı ve 300 m² ahşap iskelesi bulunuyor. Plaja ulaşım Grand Kaptan Otel Antalya içerisinden alt geçit ile sağlanıyor. Plajda ve havuzda alınan şemsiye, şezlong, minder ve havlu ücretsiz.

Konum Bilgisi

Tosmur mevkiindeki Grand Kaptan Otel Antalya, Alanya merkeze 4 km, Gazipaşa Havalimanı'na 35 km, Antalya Havalimanı'na 135 km ve Antalya şehir merkezine 140 km mesafede konumlanıyor.

Yorum : 0

Yorum Gönder

 
Copyright © Antalya Otelleri. Designed by OddThemes